Нещодавно прикупив радіатор для свого BMW E34 і хочу поділитися враженнями. Чесно, вибрав його тому шо це NISSENS . Не хотілося брати якесь гівно, тож вирішив вкластися в нормальну річ. Якість збірки це окреме питання...видно, що не хітрожоплять на матеріалах. Минуло вже кілька місяців, а радіатор працює як годинник, жодних протікань та іншої фігні. Коротше, я дико задоволений покупкою, це вогонь. Всім, у кого BMW, рекомендую, не пошкодуєте. Краще переплатити за нормальну річ, ніж потім мучитися з дешевим мотлохом.
Дякуємо за такий детальний відгук!