Котушка запалювання 12V Delphi GN10239-12B1
 сьогодні
Виробник
Delphi
Каталоговий номер
GN10239-12B1
Напруга
12V
Напруга [В]
12
Кількість контактів, що підключаються
6
  • Доставка по Україні
    -  на відділення Нової Пошти або кур'єром до дверей
    - самовивіз у м. Одеса
    докладніше →
  • Оплата при отриманні
    або іншим зручним способом, докладніше →
  • Гарантія
    обмін/повернення товару протягом 14 днів, докладніше →
Застосовність
Товар підходить до марок/моделей авто:
- Citroen: C2, C3, C4
- Peugeot: 206, 207, 307
Товарна група:
- Електрика та Освітлення Котушка запалювання
Відповідальність за підбір
Підбір запчастин за VIN-кодом. Швидко та надійно!
Зручна доставка!
Замовляйте на найближче відділення Нова Пошта, УкрПошта
Величезний асортимент
Великий вибір запчастин та автотоварів для будь-якого авто!
Гарантія якості
Гарантія на всі товари, повернення та обмін
Аналоги "GN10239-12B1 Delphi":
0 відгуків
1 559  сьогодні
Артикул:
NGK
Японія
Напруга: 12V
Кількість входів/виходів: 1
Кількість полюсів: 2
Техніка приєднання: SAE
Артикул:
NGK
Японія
Напруга: 12V
Кількість входів/виходів: 4
Кількість полюсів: 6
GN10240-12B1
Delphi
Напруга: 12V
Напруга [В]: 12
CE-108
MOBILETRON
Напруга: 12V
Кількість приєднань: 4
U5008
Кількість входів/виходів: 1
U6021
880332A
ERA
Напруга: 5V, 13.5V