Котушка запалювання 12V Delphi GN10415-12B1
 завтра
Виробник
Delphi
Каталоговий номер
GN10415-12B1
Напруга
12V
Напруга [В]
12
Кількість контактів, що підключаються
5
  • Доставка по Україні
    -  на відділення Нової Пошти або кур'єром до дверей
    - самовивіз у м. Одеса
    докладніше →
  • Оплата при отриманні
    або іншим зручним способом, докладніше →
  • Гарантія
    обмін/повернення товару протягом 14 днів, докладніше →
Застосовність
Товар підходить до марок/моделей авто:
- KIA: Carens, Cerato, Rio, Shuma
Товарна група:
- Електрика та Освітлення Котушка запалювання
Відповідальність за підбір
Підбір запчастин за VIN-кодом. Швидко та надійно!
Зручна доставка!
Замовляйте на найближче відділення Нова Пошта, УкрПошта
Величезний асортимент
Великий вибір запчастин та автотоварів для будь-якого авто!
Гарантія якості
Гарантія на всі товари, повернення та обмін
Аналоги "GN10415-12B1 Delphi":
0 відгуків
1 966  сьогодні
Артикул:
GN10416-12B1
Delphi
Напруга: 12V
Напруга [В]: 12
Кількість контактів, що підключаються: 3
Артикул:
U2061
NGK
Японія
Кількість входів/виходів: 4
Кількість полюсів: 5
Техніка приєднання: DIN
CK-19
MOBILETRON
Напруга: 5V, 13.5V
Кількість приєднань: 4
CK-10
MOBILETRON
Напруга: 12V